سبد خرید
جیمز کلیر
نویسنده و سخنران
درباره
دوره‌ها و محصولات
مقالات
ویدیوها
پادکست‌ها
۰
دوره/محصول
۰
مقاله
۰
ویدیو
۰
پادکست
بیوگرافی

جمیز کلیر نویسنده برجسته ، کارآفرین جوان ، مالک آکادمی عادت و عکاس آمریکایی است که تجربیات کاملی درباره ی عادت ها دارد. جیمز کلیر ده سال است که در وب‌سایتش که پربازدیدترین وبسایت دنیا در زمینه‌ی عادت‌سازی و بهره‌وری است مطالبی می‌نویسد که زندگی میلیون‌ها نفر را دگرگون کرده است.

 

جیمز کلیر، سخنرانی است که بر عادت ها، تصمیم گیری و بهبود پیوسته متمرکز شده است. او که نویسنده پرفروش لیست نیویورک تایمز است، به خاطر کتاب «عادت های اتمی» نقدها و تمجیدهای زیادی از وال استریت ژورنال، تایمز و … دریافت کرده است.جیمز کلیر یک سخنران مشهور است که سخنرانی‌های سرگرم‌کننده‌ی او مخاطبان را درباره‌ی عادت‌های کوچک، تصمیم‌گیری و بهبود پیوسته آگاه می‌کند. جیمز فقط تحقیقات دیگران را گزارش نمی‌دهد. او تلاش می‌کند تا مفاهیم خود را به‌عنوان آزمایش‌هایی با ایجاد عادات بهتر به‌عنوان یک کارآفرین و نویسنده انجام دهد.

 

جیمز از طریق دوره‌های آنلاینی که برگزار می‌کند، به بیش از هزاران مدیر، مربی و معلم آموزش داده است. این دوره‌های آموزش برای افراد و سازمان‌هایی است که علاقه‌مند به ایجاد عادات بهتر در زندگی و کار هستند.او در طول دوره‌‌ای که مشغول نویسندگی بود، با برخی از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای جهان کار کرد. جیمز همچنین طرفدار مؤسسه خیریه‌ی «بنیاد علیه مالاریا» مستقر در انگلستان است. او پنج درصد از درآمد خود را برای حمایت از این مؤسسه برای توزیع تورها برای محافظت از کودکان، مادران باردار و خانواده‌هایی که در معرض خطر بالای مالاریا هستند، اهدا کرده است.

موردی یافت نشد.
موردی یافت نشد.
موردی یافت نشد.
موردی یافت نشد.


ارسال تیکت جدید