سبد خرید
آنتونی رابینز
کار آفرین، مشاور
درباره
دوره‌ها و محصولات
مقالات
ویدیوها
پادکست‌ها
۱
دوره/محصول
۰
مقاله
۰
ویدیو
۰
پادکست
بیوگرافی

آنتونی رابینز کار آفرین، مشاور، بشر دوست ،استراتژیست کسب و کار و استراتژیست زندگی است. میلیون ها نفر دوره ها، کتاب ها و سخنرانی های آنتونی رابینز را دنبال می کنند. آنتونی رابینز چندین کتاب نوشته است که شش کتاب او در لیست پرفروش ترین کتاب های جهان قرار دارد.تونی رابینز یکی از نویسندگان برتر نیویورک تایمز نیز است.

نتونی رابینز (Anthony Robbins) ملقب به تونی رابینز (thony robbins) در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰ در شمال هالیوود در کالیفرنیای آمریکا متولد شد.وی یک نویسنده، سخنران، مربی و مشاور انگیزشی و موفقیت است. آنتونی رابینز به واسطه سلسه کتاب های بی نظیرش در مورد موفقیت و قانون جذب در ایران نیز چهره شناخته شده و مجبوبی به شمار می رود.آنتونی رابینز در مدت زمان کوتاهی با تکیه بر دانشی که از قوانین جهان آموخته بود توانست اکثر آرزوها و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کند. افراد بسیاری از سراسر جهان برای دستیابی به ثروت و زندگی بهتر از دوره ها و کتاب های آنتونی رابینز کمک می گیرند. تونی رابینز امپراطوری خود را بر روی جمله ی  “همه ما استاد سرنوشت خود هستیم” بنیان گذاشته است و انگیزه دادن و الهام بخشیدن بخش مهمی از سمینارها و کتاب های وی می باشد.

آنتونی رابینز در سال ۱۹۸۲ با بَکی ازدواج کرد. بَکی رابینز از ازدواج قبلی خود یک دختر داشت که بعد از ازدواج با آنتونی رابینز دخترش جولی را نیز نزد خود بزرگ کرد. در سال ۲۰۰۱ آنتونی رابینز از بَکی جدا شد و در همان سال با سیج ازدواج کرد.او سالیانه بیش از ۳۰ میلیون دلار درآمد دارد و اعتقاد دارد ذهن انسان می تواند از پس موانع عبور کند. این دقیقا همان چیزی است که وی سال هاست آموزش می دهد.درست است که ابتدا هیچ کس حتی به رایگان حاضر نبود تا به سخنان آنتونی رابینز گوش بسپارد. اما امروزه سخنان او در مدارس و در دانشگاه ها آموخته می شود.

موردی یافت نشد.
موردی یافت نشد.
موردی یافت نشد.


ارسال تیکت جدید