حساب ارزی شخصی

این خیلی سخته که وقتی میری مسافرت باید برای اینکه خرج کنی یا خرید کنی یا استفاده روزمره در مسافرت مجبور باشی همش پول نقد با خودت اینور و اونور ببری یا هفت تا سوراخ پول هات رو قایم کنی که نکنه یهو دزد ببره یا گمشون کنی .

 

ی دوستی داشتم مهارت بالایی داشت همیشه از این گله می کرد که بخاطر اینکه ما تحریم شدیم و کشورهای دیگه اجازه نمی دن که ما هم مثل همه مردم دنیا حساب های بین المللی داشته باشیم برای ما مشکلاتی بوجود آورده … آخه این دوستم مهارت داشت و برای چند تا شرکت خارجی کار می کرد حتی ی کانال یوتیوب هم داشت که ازش به درآمد رسیده بود ولی نمی تونست درآمدهای های خودش رو مستقیم دریافت کنه و همیشه چشمش به دست واسطه ها بود می دونی چرا ؟

 

چون اون حساب بین المللی نداشت که شرکت ها یا اشخصاصی که به صورت فریلنسری براشون کار می کرد بتونن مستقیم براش واریز کنند .

خب پس چکار کنیم ؟

 

من امروز می خوام ی خبر فوق العاده رو بهت بدم تو هم می تونی برای خودت ی حساب بین المللی داشتی باشی تازه می تونی باهاش از همه سایت های خارجی خرید کنی ، می تونی باهاش اگر درآمد داشتی برای خودت نقد کنی و استفاده کنی .

راستی اگر فرزندت یا خانوادت یا خودت در خارج از کشور تحصیل می کنی می تونید برای همدیگه پول ارسال کنید . به همین راحتی ؟ بله به همین راحتی ما می تونیم برای شما یک حساب ارزی که دست خودت هست برای خودت هست و از همه مهمتر اینکه به نام خودت هست افتتاح کنیم کاملا قانونی کاملا رسمی و بدون هیچ مشکلی ….

 

مگه ما تحریم نیستیم پس چچوری ؟

چرا ما تحریم هستیم اما هنوز شرکتهایی بانکی هستن که با پاسپورت ما و رعایت ی سری اصول و قواعدی که ما بهتون آموزش می دیم و یاد می دیم به شما اجازه افتتاح حساب رو می دن پس تا فرصت هست برای خودت ی حساب ارزی باز کن می خوای بدونی با داشتن حساب ارزی چه کارای میشه کرد ؟ 

✔️ بدون نیاز به خروج از کشور
✔️ امکان پرداخت و دریافت ارزی
✔️ پشتیبانی از ۴۵ ارز دنیا (حساب مولتی کارنسی)
☑ رزرو هتل و بلیط انواع هواپیما
✔️ امکان استفاده برای انواع سرویس های گوگل
✔️ امکان نقد کردن درآمدهای ارزی (خصوصا فریلنسری)
✔️ ثبت نام و پرداخت هزینه در دیتاسنترهای معتبر
⚡ استفاده از اپل پی برای پرداخت
⚡ استفاده در تمامی کشورها
🏪 امکان پرداخت در تمامی درگاه های آنلاین
💠 ویزا کارت مجازی
💠 کمترین کارمزد شبکه ، بدون مالیات نگهداری پول
▶️ استفاده در یوتیوب برای دریافت درآمد ارزی
⚡️عبور از تحریم های اعمال شده و دور زدن محدودیت های بین المللیارسال تیکت جدید