قوانین استفاده از وب سایت

استفاده از مطالب ، مقاله های درج شده در وب سایت و هرگونه محتوای منتشر شده در وب سایت به صورت رایگان قابل استفاده می باشد محصولات و دوره های آموزشی در صورتی که دارای برچسب رایگان باشند به صورت عمومی در دسترس هستند و در صورتی که دارای قیمت باشند باید برای استفاده خریداری شوند .

در صورت سوءاستفاده از دوره های آموزشی (رایگان و غیر رایگان ) این وب سایت حق نشر پیگیری را برای خود محفوظ نگه می دارد . درج مقالات در دیگر وب سایت ها و شبکه های اجتماعی با ذکر منبع بلامانع می باشد .

هرگونه توهین و اهانت و یا درج مطالب توهین آمیز در بخش کامنت ها و دیگر بخش های وب سایت خلاف قوانین بوده و بلافاصله دسترسی فرد مذکور از طریق حساب کاربری و یا مسدود سازی آی پی آدرس از وب سایت مسدود خواهد شد.

در صورت خرید دوره آموزشی مد نظر می توانید از طریق وب سایت از دوره فوق استفاده نمایید و در صورتی که دسترسی دوره بر طبق سیاست های فروش وب سایت در دسترس بود می توانید دوره فوق را دانلود نمایید و به صورت آفلاین مشاهده نمایید در نظر داشته باشید بعضی از دوره های آموزشی فقط به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشند .

در صورتی که در استفاده از هر بخش از وب سایت مشکلی داشتید می توانید به صورت تیکت اعلام نمایید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود .